„ Wieczerza wigilijna”

Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy,
dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich,
dzień, który już każdy z nas zna od kołyski.

Jak co roku tradycyjnie spotkaliśmy się na uroczystej wieczerzy wigilijnej, która odbyła się 15 grudnia w siedzibie naszej placówki. To szczególny czas, w którym składamy sobie życzenia, zapominamy urazy i cieszymy się swoją obecnością.
W tym roku na naszym spotkaniu nie zabrakło znamienitych gości, m.in. odwiedził nas Ks. Wojciech Buźniak, Wicestarosta Powiatu Wołowskiego – Pan Władysław Boczar, Przewodniczący III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Wołowie- Pan Sądzia Piotr Remian oraz Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie – Pani Małgorzata Tkaczyk.
Dzieci przedstawiły tradycyjne Jasełka, do których długo i rzetelnie się przygotowywały. Następnie odmówiono modlitwę i wspólnie podzielono się opłatkiem. Następnie przystąpiono do spożycia 12 wigilijnych potraw. Oczywiście po sutej strawie odbyło się wręczenie prezentów choinkowych. Podsumowaniem spotkania było uroczyste odśpiewanie Sto Lat z okazji 4 rocznicy Domu w Wołowie, a także spróbowanie przygotowanego z tej okazji przepysznego tortu. Podczas spotkania nie zabrakło wspomnień z kończącego się roku w formie prezentacji zdjęć. Dziękujemy Panu Staroście oraz Pani Kierownik i Sędziemu za wspaniałe prezenty i życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt!

Wieczerza wigilijna