Pomagamy Kindze”

b20-tmp

Koncerty, licytacje, zabawy dla dzieci – tak mieszkańcy powiatu wołowskiego pomagali Kindze, która potrzebuje pieniędzy na leczenie. 25 listopada br. w Wołowskim Ośrodku Kultury odbyła się impreza, która miała na celu zebrać fundusze na rehabilitację ciężko chorej mieszkanki Wołowa, którą potrącił samochód. Również nasza placówka włączyła się w akcję pomagania.

Na miejscu była kawiarenka, w której pyszne domowe wypieki sprzedawała nasza niezłomna wychowanka – Zuzia. Nasi chłopcy wcześniej pomagali w przygotowaniu imprezy – układaniu stołów i krzeseł. Wśród atrakcji znalazła się foto budka, a grupa Jacek i Agatka przygotują gry i zabawy dla dzieci. Odbyły się również licytacje przedmiotów, które zostały przekazane przez znajomych Kingi oraz mieszkańców. Na scenie zaprezentował się Wołowski Klub Karate Kyokushinkai i zespół Taneczny „TRAF”. W sali kameralnej zagrali: Peter J. Birch – Piotrek Brzeziński, pomysłodawca całego wydarzenia, jak również zespoły Blue Raincoat i Lutownica.

Dzięki ogromnej ofiarności i zaangażowaniu wielu ludzi dobrego serca udało się zebrać pokaźną sumę – ponad 10 tys. zł ! Jesteście wielcy!

Pomagamy Kindze